מסוקים על שלט – חוויה בלתי רגילה

אין ספק שאם אתם מחפשים מתנה מגניבה עבור הילד שלכם, מסוק על שלט רחוק הינה אופציה

מצוינת עבורכם. היתרון במתנה זו היא היכולת לפתח אצל הילד תחביב אמיתי ומעניין אשר יכול לפתח אצלו סקרנות בריאה ולפתח יכולות של ריכוז, אלתור, עמידה במצבי לחץ וכו’. מקרה שקרה לא מזמן באחד מבתי הספר בארץ, חשף מקרה מהמם של ילד דחוי ללא הרבה חברים שהטיס רחפן להנאתו בהפסקה ומיד באורח פלא רבים מילדי הכיתה התכנסו לידו והתפעלו מכישורי ההטסה שלו ואף ביקשו ממנו להצטרף לחוויה מה שגרם לו להעלאת הערך העצמי שלו בעיני עצמו ובעיני החברים שלא שמו לב כל כך לקיומו.

 

 

 

למה אנו כל כך ממליצים על רכישת מסוק על שלט

 

בתקופה הנוכחית אנו נחשפים למגוון רחב של גאדג’טים אשר גורמים לנו להתפעל ולהתרגש אך אין ספק שהטסת מסוק, טיסן או כל כלי טיס אחר זו חוויה אחרת לגמרי. אולי זאת האפשרות לשלוט בכלי מעופף או האתגר בניווט אווירי שגורמת לנו להתרגש מכלי טיס על שלט. 

בנוסף לכך, מחקרים מראים שפיתוח יכולת לשלוט בטיסן או מטוס על שלט מפתחת אצלנו מספר רב של כישורים קוגניטיביים נוספים.

 

 

 

עשו שיעורי בית לפני רכישת מסוק על שלט

 

חשוב מאוד לדעת איזה סוג של מסוק אתם רוכשים בפעם הראשונה! העניין הוא שישנו היצע רחב של מסוקים המסופקים על ידי חברות שונות, שכן מדובר בתחום שהשמיים בו הם הגבול(תרתי משמע) והאופציות הן רחבות. במידה ואתם חדשים בתחום, כדאי לשקול להתחיל עם כלי הטסה למתחילים על מנת להתקדם וללמוד את הבסיס, ממש כמו תינוק שמתחיל את צעדיו הראשונים לאט לאט ובזהירות .

בהמשך תוכלו להתקדם למסוקים עם סימולטור מיוחדים לביצועי תרגילים ופעלולים ולכן התחביב הזה טומן בחובו עולם שלם של כיף וריגוש.

 

המחירים של המסוק משתנים בהתאם למספר הערוצים אך מדובר במחירים סבירים לעומת מכוניות על שלט או טיסנים על שלט.

 

 

 

טיסה במסוק פרטי – היכונו לדבר האמיתי

 

החוויה של הטסת כלי טיס משלט רחוק נותנת את התחושה שאתם ממש חלק מהמטוס ואין ספק

שזה יכול לעזור לכם ברגע שתרצו ליהנות מחוויה אמיתית של טיסה במסוק .

חוויה של טיסה במסוק יכולה לשמש אתכם למטרות רבות כמו : נופש, הצעות נישואין, טיסת צילום אווירי, מסיבות רווקים או סתם בשביל חוויה לכל המשפחה.

טיסת מסוק בשמי הארץ נותנת לכם את האפשרות, והפעם על אמת, לטוס מעל הנופים המרהיבים של ארץ ישראל היפה ולראות את הארץ היפה שלנו מזווית ראייה שונה ומעניינת.