בלוגים

איזו מתנה תוכל לשמח את הנכדים שלכם?

איזה סבא וסבתא לא היו רוצים לעשות הכול כדי להיות סבים מושלמים? ומי לא היה רוצה להיכנס לבית של הנכדים שלו ולראות אותם עוזבים הכול ורצים לזרועותיו? עם זאת, חשוב להבין שהקשר הזה הוא משהו שצריך לעבוד עליו בצורה עקבית לאורך השנים ובין היתר זה קשור גם לשאלה איזו תשומת לב תיתנו לנכדים שלכם. האם אתם רוצים רק לדבר איתם בטלפון פעם בכמה שבועות? או שאולי אתם רוצים לראות אותם בכל שבוע וגם לקנות להם מידי פעם מתנות משמחות? אומנם זה נכון שאתם לא באמת חייבים לפנק את הנכדים שלכם בכל יום מחדש כדי לזכות באהבתם, אך האם לא כדאי יהיה מידי פעם לקנות להם משהו קטן שישמח אותם?

מתנה שכל ילד ישמח לקבל מהוריו

הרבה הורים מוצאים את עצמם מתמודדים עם דילמה: מה בדיוק לקנות לילדים מתנה ליום ההולדת. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על השאלה הזאת וכדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה. השאלה היא לא רק מה לקנות אלא מה באמת הילד יוכל לאהוב ובמה הוא יעשה שימוש שבאמת יעשיר אותו. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים לגבי הסוגיה הזאת וכדאי לדעת שכמובן שאין תשובה אחת נכונה. זה מאוד תלוי בגיל של הילד, בשאלה מה הוא אוהב לעשות ואיזה סוג של משחקים יוכלו לגרום לו אושר. אם גם אתם מרגישים אבודים ולא יודעים באיזה סגנון של הפתעה כדאי לבחור, אנחנו מציעים לכם לחשוב על האופציה של טיסן מאיכות טובה. 

טיסנים – תחביב מיוחד ומעניין לכל הגילאים

תחביב של הטסת טיסנים הוא תחביב מיוחד שאינו נפוץ במיוחד וזה מה שעושה אותו למעניין. הוא משלב בתוכו יסודות מדעיים והטסת טיסנים כרוכה בהרבה חשיבה ותכנון מה שהופך את התחביב למרתק במיוחד ומומלץ מאוד לצורך פיתוח החשיבה בכל הגילאים. חלק גדול מהטסת הטיסנים הוא הרכבתם. טיסנים שונים מגיעים בדרגות שונות של בנייה.

המתנה המושלמת לכל ילד

איזה הורה לא היה רוצה לראות את הילד שלו מחייך, שמח ויוצא מגדרו כשהוא נותן לו מתנה? עם זאת, האם באמת תמיד ברור לנו מה היינו רוצים לתת לילדים ומה יוכל לשמח אותם? האמת היא שלא  תמיד זה כך ולכן אפשר להבין את הדילמה שלכם. אם גם אתם לא לגמרי יודעים מה לקנות לילדים כדאי שתחשבו דווקא על משהו אחר מאשר אייפד או עוד טלפון חדש, כי לא הגיע הזמן שתצאו עם הילדים שלכם קצת החוצה? אפשרות טובה היא לקנות מסוק שעובד עם שלט ואתם תראו שעד כמה הילדים שלכם יתלהבו מהחגיגה הזאת.

מה הקשר בין טיסן ובין זמן איכות עם הילד?

אתם חושבים איזו מתנה מקסימה תוכלו לקנות לבן שלכם? מעוניינים במשהו יפה שגם יוכל להוות זמן איכות שאתם נהנים ממנו ביחד? אם כך, אתם צודקים. הרבה פעמים קורה במהלך חיי היום יום שאנחנו לא באמת מבלים עם הילדים מספיק כי אנחנו עסוקים בעבודה והם נמצאים במקומות שלהם. לכן ברור למה צריך מידי פעם לעצור ולקנות משחק יפה שיוכל לעניין את כל המשפחה. טיסן משוכלל שהבן שלכם יוכל להרכיב ביחד איתכם ואחר כך גם להטיס במקומות מסוימים זו יכולה להיות בחירה נהדרת. מדהים לראות כמה אבות ובנים נוסעים בשבתות להטיס טיסנים ביחד, אז למה שלא תנסו לעשות את זה גם אתם?